Banner blato Livrare

Handbal

Handbal | În weekend, junioarele de la Atletik Satu Mare și LPS Satu Mare iau startul în Campionatele Naționale

Handbal | În weekend, junioarele de la A…

Sep 16, 2021 / Handbal

În weekend, junioarele de la Atletik Satu Mare și LPS Satu Mare iau startul în Campionatele Naționale de handbal feminin.

Read more
Fernando Valentin
spalatorie art cafe

Baschet

Baschet feminin | A fost stabilit programul meciurilor din primul tur al Cupei României

Baschet feminin | A fost stabilit p…

Sep 07, 2021 / Baschet

Astăzi a avut loc tragerea la sorți a meciurilor din primul tur al Cupei României la Baschet Feminin, ediția 2021-2022.

Scrimă

Scrimă | Răzvan Nojea a câștigat medalia de bronz la Cupa României - floretă juniori

Scrimă | Răzvan Nojea a câștigat me…

Sep 12, 2021 / Scrimă

După victoria de sâmbătă din întrecerea Cupei României la floretă cadeți, sătmăreanul Răzvan Nojea (CS Satu Mare) a câștigat astăzi medalia de...