Handbal

Handbal J3 | Fetele de la LPS Satu Mare au învins Gloria 2018 Bistrița-Năsăud

Handbal J3 | Fetele de la LPS Satu Mare …

Mai 08, 2024 / Handbal

Miercuri după-amiază, Sala LPS ”Ecaterina Both” din municipiul Satu Mare a fost gazda derby-ului Grupei Valoare 4 dintre LPS Satu Mare (locul 3) și Gloria 2018 Bistrița-Năsăud (locul 2).

Read more
smarald tennis club

Baschet

Baschet | LPS Satu Mare a participat cu două echipe la Festivalul Regional de Babybaschet și Minibaschet

Baschet | LPS Satu Mare a participa…

Apr 28, 2024 / Baschet

Începând de vineri și până duminică, Sighetu Marmației a fost gazda Festivalului Regional de Baschet U10 și U12, competiție la care au...

Scrimă

Spadă | Sătmăreanca Octavia Pop este campioană națională la spadă feminin U11

Spadă | Sătmăreanca Octavia Pop est…

Iun 28, 2024 / Scrimă

Octavia Pop (CS Satu Mare) a cucerit vineri titlul național la spadă feminin, categoria U11.

Rugby

Rugby | Stejarii se reunesc pentru meciurile World Rugby din luna iulie

Rugby | Stejarii se reunesc pentru …

Iun 19, 2024 / Rugby

Echipa națională de rugby a României se reunește pentru a pregăti cele două jocuri test din Turneul Internațional de vară când va...

Team
Matches
Players
City : Ciumeşti

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. Elite
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Points
1 Oașul 1969 Negrești 20 48
2 Talna Oraşu Nou 20 44
3 Recolta Dorolţ 20 43
4 FC Unirea Tăşnad 20 43
5 Ştiinţa Beltiug 19 37
6 Sportul Botiz 19 34
7 Fortuna Căpleni 19 22
8 Turul Partium 18 18
9 Schwaben K. Cămin 20 13
10 AS Căpleni 19 10
11 Someşul Odoreu 20 0
Team
Played Points
1 Frohlich Foieni 15 36
2 Crasna Moftinu Mic 15 35
3 Someşul Oar 15 34
4 Platanul Marna 14 29
5 Recolta Sanislău 14 28
6 Kneho Urziceni 14 22
7 Stăruinţa Berveni 13 19
8 Real Andrid 15 18
9 Schamagosch Ciumeşti 14 14
10 Voinţa Doba 14 10
11 CSM Victoria Carei II 14 9
12 Viitorul Lucaceni 14 9
13 AS Ghenci 14 5
14 Unirea Pişcolt 1 0
Team
Played Points
1 CSM Satu Mare II 12 33
2 Victoria Apa 13 27
3 Voinţa Lazuri 11 20
4 Voinţa Turţ 11 19
5 Recolta Dorolț II 12 16
6 Cetate Ardud 12 14
7 Înfrăţirea Tarna Mare 11 12
8 Dacia Medieşu Aurit 11 12
9 Codreana Homoroade 11 12
10 Sporting Culciu 10 1

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii