Handbal

Handbal J2/J3 | Victorii pentru handbaliștii de la ADEP Satu Mare în Campionatele Naționale

Handbal J2/J3 | Victorii pentru handbali…

Apr 14, 2024 / Handbal

Sâmbătă și duminică, cele două echipe de la ADEP Satu Mare au disputat meciuri din cadrul Grupelor Speranțe ale Campionatelor Naționale de juniori.

Read more

Baschet

Baschet U13 | O victorie și o înfrângere pentru baschetbaliștii de la LPS Satu Mare la Turneul 4 al Campionatului Național 

Baschet U13 | O victorie și o înfrâ…

Mar 11, 2024 / Baschet

La sfârșitul lunii ianuarie, micuții baschetbaliști de la LPS Satu Mare, pregătiți de George Oșan, au participat în premieră la un turneu...

Scrimă

Spadă | Ana Tomșa a obținut cea mai bună clasare pentru România la Campionatul Mondial de Scrimă

Spadă | Ana Tomșa a obținut cea mai…

Apr 15, 2024 / Scrimă

În perioada 12-20 aprilie 2024, România participă cu o delegație numeroasă la Campionatul Mondial de Scrimă pentru cadeți și juniori I, de...

Rugby

Rugby | România, înfrângere cu Spania în meciul pentru medaliile de bronz din Rugby Europe Championship

Rugby | România, înfrângere cu Span…

Mar 17, 2024 / Rugby

Echipa naţională de rugby a României a fost învinsă de Spania, scor 40-33, în meciul pentru medaliile de bronz al Rugby Europe...

Team
Matches
Players
City : Oradea
Denumire echipă : FC Bihor Oradea
Anul înfiinţării : 1902
Culori : roşu-albastru
Stadion : Municipal "Iuliu Bodola" (18.000 - 11.000 pe scaune)
Adresa : Str. Iosif Vulcan, nr. 11, Oradea, cod 410041
Email : fcbihororadea@gmail.com
Web site : www.fcbihor.ro
Telefon / Fax : 0259-477.253

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. Elite
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Points
1 Oașul 1969 Negrești 14 33
2 FC Unirea Tăşnad 14 33
3 Talna Oraşu Nou 15 32
4 Recolta Dorolţ 15 31
5 Ştiinţa Beltiug 14 27
6 Sportul Botiz 15 25
7 Fortuna Căpleni 14 16
8 Turul Partium 14 15
9 Schwaben K. Cămin 15 10
10 AS Căpleni 14 7
11 Someşul Odoreu 14 0
Team
Played Points
1 Crasna Moftinu Mic 12 29
2 Someşul Oar 12 28
3 Recolta Sanislău 12 28
4 Frohlich Foieni 12 27
5 Platanul Marna 12 25
6 Kneho Urziceni 12 18
7 Stăruinţa Berveni 12 16
8 Real Andrid 12 15
9 Schamagosch Ciumeşti 12 11
10 Viitorul Lucaceni 12 9
11 Voinţa Doba 12 7
12 CSM Victoria Carei II 12 6
13 AS Ghenci 12 5
14 Unirea Pişcolt 0 0
Team
Played Points
1 CSM Satu Mare II 12 33
2 Victoria Apa 13 27
3 Voinţa Lazuri 11 20
4 Voinţa Turţ 11 19
5 Recolta Dorolț II 12 16
6 Cetate Ardud 12 14
7 Înfrăţirea Tarna Mare 11 12
8 Dacia Medieşu Aurit 11 12
9 Codreana Homoroade 11 12
10 Sporting Culciu 10 1

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii