Handbal

Handbal | O victorie și o înfrângere pentru sătmărence în Campionatul Național de junioare 3

Handbal | O victorie și o înfrângere pen…

Ian 22, 2022 / Handbal

Sâmbătă, echipele sătmărene de handbal feminin au revenit în Campionatele naționale de junioare.

Read more
Fernando Valentin
spalatorie art cafe

Baschet

Baschet | CSM Satu Mare a învins CSM Târgoviște la o diferență de 40 puncte

Baschet | CSM Satu Mare a învins CS…

Ian 22, 2022 / Baschet

Baschetbalistele de la CSM Satu Mare au revenit cu victorie după pauza forțată cauzată de îmbolnăvirile cu coronavirus.

Scrimă

Scrimă | Sătmăreanul Răzvan Nojea, cel mai bine clasat floretist tricolor la Coupe du Danube (Bratislava)

Scrimă | Sătmăreanul Răzvan Nojea, …

Ian 17, 2022 / Scrimă

Răzvan Nojea (CS Satu Mare) a fost cel mai bine clasat floretist tricolor la Bratislava, în concursul masculin individual de la Coupe...

Rugby

Rugby | Stejarii intră in cantonament pentru debutul în Rugby Europe Championship 2022

Rugby | Stejarii intră in cantoname…

Ian 11, 2022 / Rugby

Naționala de rugby a României începe pregătirea pentru a participa la Rugby Europe Championship, competiție care contează pentru calificarea la Cupa Mondială...

Team
Matches
Players
City : Baia Mare

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. Elite A
  2. Elite B
  3. Liga 4 A
  4. Liga 4 B
  5. Liga 5
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 10 25
2 Energia Negreşti 10 23
3 Olimpia Satu Mare 1921 10 22
4 Recolta Dorolţ 10 20
5 Unirea Păulești 10 12
6 Ştiinţa Beltiug 10 9
7 Turul Micula 10 6
8 Luceafărul Decebal 10 0
Team
Played Points
1 CSM Victoria Carei 10 26
2 Viitorul Vetiş 10 24
3 FC Unirea Tăşnad 10 22
4 AS Căpleni 10 18
5 Stăruinţa Berveni 9 12
6 Schwaben K. Cămin 9 7
7 Fortuna Căpleni 10 6
8 Recolta Sanislău 10 0
Team
Played Points
1 CSM Victoria Carei II 10 24
2 Vulturii Santău 9 22
3 Someşul Oar 9 22
4 Crasna Moftinu Mic 10 20
5 Schamagosch Ciumeşti 11 17
6 AS Ghenci 10 16
7 Platanul Marna 9 13
8 Real Andrid 10 13
9 Frohlich Foieni 10 11
10 Termala Dindești 10 8
11 Viitorul Lucaceni 10 6
12 Unirea Pişcolt 10 5
13 Kneho Urziceni 10 4
Team
Played Points
1 Sportul Botiz 10 26
2 Voinţa Lazuri 10 21
3 Dacia Medieşu Aurit 10 20
4 Codreana Homoroade 10 18
5 Voinţa Babţa 10 16
6 Victoria Apa 10 16
7 Voinţa Doba 10 15
8 Someşul Odoreu 10 13
9 Speranța Halmeu 10 12
10 Voinţa Turţ 10 11
11 Cetate Ardud 9 4
12 Venus Dumbrava 9 0

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii