FOTBAL

Echipa națională | Adrian Rus se află pe lista preliminară a stranierilor convocați de Cosmin Contra pentru meciurile cu Spania și Malta

Echipa națională | Adrian Rus se af…

Aug 16, 2019 / Fotbal

Federaţia Română de Fotbal a anunțat astăzi lista preliminară a stranierilor convocaţi pentru dubla din calificările Campionatului European 2020, contra Spaniei şi...

Handbal

Handbal | România începe astăzi Campionatul European U19

Handbal | România începe astăzi Campiona…

Iul 11, 2019 / Handbal

Echipa naţională de handbal feminin U19 începe azi ”aventura” la Campionatul European de la Gyor (Ungaria).

Read more

Baschet

Baschet | În weekend, CSM Satu Mare începe noul sezon al Cupei României 3X3 

Baschet | În weekend, CSM Satu Mare…

Aug 16, 2019 / Baschet

Federaţia Română de Baschet anunţă că în perioada 17 august – 29 octombrie se va desfăşura ediţia 2019 a Cupei României 3X3...

Scrimă

Amalia Tătăran, Adrian Szilagyi și Benjamin Bodo trag la Mondialele de la Budapesta

Amalia Tătăran, Adrian Szilagyi și …

Iul 11, 2019 / Scrimă

Sătmărenii Amalia Tătăran, Adrian Szilagyi și Benjamin Bodo vor reprezenta România la Campionatul Mondial de seniori care se va desfășura la Budapesta...

Rugby

Rugby | Cupa României, sezonul 2019/2020, va debuta sâmbătă, 10 august

Rugby | Cupa României, sezonul 2019…

Aug 06, 2019 / Rugby

Cupa României sezonul 2019/2020 deschide seria competițiilor din rugbyul românesc, programând în weekendul 10-11 august, prima etapă.

Team
Matches
Players
City : Viile Satu Mare
energy kardio club iunie 2019

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Rezultate Liga 4, seria A
02-06-2019 18:00
Sportul Botiz 2 : 2 AS Livada
25-05-2019 12:00
Victoria Apa 0 : 2 Energia Negreşti
24-05-2019 18:00
Dacia Medieşu Aurit 0 : 4 Talna Oraşu Nou
22-05-2019 12:00
Talna Oraşu Nou 7 : 0 Voinţa Lazuri
19-05-2019 18:00
Venus Dumbrava 4 : 0 Voinţa Lazuri
Talna Oraşu Nou 4 : 1 Turul Micula
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 22 60
2 Energia Negreşti 22 60
3 Speranța Halmeu 20 39
4 Turul Micula 20 37
5 Victoria Apa 22 33
6 AS Livada 22 30
7 Dacia Medieşu Aurit 21 28
8 Venus Dumbrava 21 21
9 Voinţa Lazuri 21 20
10 Someşul Odoreu 20 19
11 Sportul Botiz 21 14
12 Egri Sasok Agriş 20 4

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii