Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Liga 4 | Programul și oficialii delegați la meciurile din weekend în cele două serii

Evaluaţi acest articol
(6 voturi)
Duminică sunt programate meciurile etapei a XI-a din Seria A, respectiv etapa a XII-a din Seria B.

Program Liga 4, Seria A etapa 11, ora 14:00:
Duminică, 12 noiembrie:
Șoimii Mădăras - Voinţa Lazuri
Arbitri: Chiş Florin, Ilieş Andrei, Borza Vlad;
Observator: Morar Nicolae;
Viitorul Viile Satu Mare - Venus Dumbrava
Arbitri: Chiriloaia Ciprian,  Szucs Nikolas,  Rentea Florin;
Observator: Iuhas Ioan;
Victoria Apa - Unirea Păuleşti
Arbitri: Bogdan Tincu, Zsigrai Cătălin, Boroş Alex;
Observator: Pataki Zoltan;
Viitorul Vetiş - AS Livada
Arbitri: Sălăgean Norbert, Moisa Florin, Botos Roland;
Observator: Turtureanu Ioan;
Atletic Craidorolț - Sportul Botiz
Arbitri: Ştefan Bathory, Lukacs Levente, Estan Alex;
Observator: Cseh Sandor;
Speranța Halmeu - CS Someşul Oar
Arbitri: Pop Emanuel, Munteanu Dumitru, Bonţidean Daniel;
Observator: Vigu Iosif;
Dacia Medieşu Aurit - Someşul Odoreu
Arbitri: Miclăuş Răzvan, Iosif Bauer, Adalbert Bauer;
Observator: Halici Eugen;

Program Liga 4, Seria B etapa 12:
Duminică, 12 noiembrie, ora 14:00 :
Unirea Pişcolt - Victoria Tiream
Arbitri: Hariş Armin, Sician Gabriel, Sician Mihai;
Observator: Ziman Cornel;
Fortuna Căpleni - Recolta Sanislău
Arbitri:  Bogdan Răzvan, Mihali Bogdan, Raţ Sebastian jr.
Observator: Borz Ionel;
AS Ghenci - Schamagosch Ciumeşti
Arbitri: Roşu Florin, Reday Arpad, Vass Mark,
Observator: Rozs Zoltan;
Olimpia Domăneşti -  Real Andrid
Arbitri: Tăbăcaru Sergiu, Orha Dan, Popescu Tudor:
Observator: Neichi Ioan;
Frohlich Foieni -  Stăruinţa Berveni
Arbitri: Raţ Sebastian, Nagy Mate, Grizshaber Bogdan;
Observator: Kegyes Tibor;
Viitorul Lucaceni -  AS Căpleni
Arbitri: Pop Lucian, Kopriva Tamas, Miron Ciprian;
Observator: Racolţa Vasile.
Vulturii Santău 2013 - Schwaben Kalmandi Cămin (amânat)

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Duminică, 12 Noiembrie 2017 15:13

Lasă un comentariu

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 10 9 1 0 28 6 15 13 28
2 Ştiinţa Beltiug 10 8 0 2 27 16 12 12 24
3 Energia Negreşti 10 7 1 2 24 13 15 7 22
4 Talna Oraşu Nou 10 7 0 3 34 15 9 12 21
5 CSM Victoria Carei 10 5 2 3 18 13 16 1 17
6 Recolta Dorolţ 10 4 3 3 21 14 6 9 15
7 Turul Micula 10 3 3 4 31 18 4 8 12
8 Voinţa Babţa 10 2 2 6 21 22 1 7 8
9 FC Certeze 10 1 2 7 11 39 4 1 5
10 Voinţa Doba 10 1 1 8 15 40 4 0 4
11 Dari Lipău 10 0 1 9 10 44 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 13 31
2 Someşul Oar 13 26
3 Viitorul Vetiş 13 25
4 Dacia Medieşu Aurit 12 25
5 AS Livada 13 24
6 Speranța Halmeu 13 21
7 Sportul Botiz 13 20
8 Șoimii Mădăras 11 17
9 Viile Satu Mare 13 16
10 Venus Dumbrava 12 13
11 Victoria Apa 13 12
12 Voinţa Lazuri 13 9
13 Atletic Craidorolț 12 6
14 Someşul Odoreu 12 6