Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Liga 4 | Programul și oficialii delegați la meciurile din weekend în cele două serii Foto: Sportul Sătmărean

Liga 4 | Programul și oficialii delegați la meciurile din weekend în cele două serii

Evaluaţi acest articol
(5 voturi)
Sâmbătă și duminică se dispută meciurile etapei a X-a din Seria A, respectiv etapa a XI-a din Seria B.
Program Liga 4, Seria A, etapa 10:
Sâmbătă, 4 noiembrie, ora 11:30/14:00:
Someşul Oar - Dacia Medieşu Aurit
Arbitri: Bogdan Răzvan, Orha Dan, Pop Emanuel;
Observator: Matei Claudiu;

Duminică, 5 noiembrie, ora 11:30/14:00:
Venus Dumbrava - Atletic Craidorolț
Arbitri: Petruț Sebastian, Raț Sebastian jr., Pop Paul;
Observator: Stoica Viorel;
Unirea Păuleşti - Șoimii Mădăras
Arbitri: Hariș Armin, Sician Mihai, Szucs Nicolas;
Observator: Dumitraș Gheorghe;
Voinţa Lazuri - Viitorul Viile Satu Mare
Arbitri: Roșu Florin, Ilieș Andrei, Borza Vlad;
Observator: Iuhas Ioan;
AS Livada - Speranța Halmeu
Arbitri: Chiorean George, Vass Mark, Szakacs Zsolt;
Observator: Halici Eugen;
Someşul Odoreu - Victoria Apa
Arbitri: Peneghi Șerban, Botoș Roland, Reday Arpad;
Observator: Ziman Cornel;
Sportul Botiz - Viitorul Vetiş
Arbitri: Pop Emanuel, Orha Dan, Bonțidean Daniel;
Observator: Năstruț Liviu;

Poate te interesează Liga 4 Elite | Arbitru FIFA la Talna Oraşu Nou - Ştiinţa Beltiug. Programul și oficialii etapei a X-a
Poate te interesează Liga 5 | Decebal - Ardud, derby-ul etapei. Programul și oficialii delegați la meciurile etapei a X-a

Program Liga 4, Seria B, etapa 11:
Duminică, 5 noiembrie, ora 11:30/14:00:
Olimpia Domăneşti - Frohlich Foieni
Arbitri: Miclăuș RTăzvan, Popescu Tudor, Estan Alex;
Observator: Turtureanu Ioan;
Viitorul Lucaceni - AS Ghenci
Arbitri: Tăbăcaru Sergiu, Bauer Iosif, Bauer Adalbert;
Observator: Neichi Ioan;
Schamagosch Ciumeşti - Stăruinţa Berveni
Arbitri: Pop Lucian, Nagy Mate, Griszhaber Bogdan;
Observator: Kegyes Tibor;
AS Căpleni - Schwaben Kalmandi Cămin
Arbitri: Kovacs Szabolcs, Kopriva Tamas, Sălăgean Norbert;
Observator: Niță Gheorghe;
Recolta Sanislău - Vulturii Santău 2013
Arbitri: Chiriloaia Ciprian, Miklos Marius, Bâle Vlad;
Observator: Borz Ionel;
Victoria Tiream - Fortuna Căpleni
Arbitri: Chiș Florin, Ciceu Marian, Ardelean Vlad;
Observator: Petz Istvan;
Real Andrid - Unirea Pişcolt
Arbitri: Brigadă Sălaj;
Observator: Morar Nicolae;

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Media

Ultima modificare Vineri, 03 Noiembrie 2017 10:11

Lasă un comentariu

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 10 9 1 0 28 6 15 13 28
2 Ştiinţa Beltiug 10 8 0 2 27 16 12 12 24
3 Energia Negreşti 10 7 1 2 24 13 15 7 22
4 Talna Oraşu Nou 10 7 0 3 34 15 9 12 21
5 CSM Victoria Carei 10 5 2 3 18 13 16 1 17
6 Recolta Dorolţ 10 4 3 3 21 14 6 9 15
7 Turul Micula 10 3 3 4 31 18 4 8 12
8 Voinţa Babţa 10 2 2 6 21 22 1 7 8
9 FC Certeze 10 1 2 7 11 39 4 1 5
10 Voinţa Doba 10 1 1 8 15 40 4 0 4
11 Dari Lipău 10 0 1 9 10 44 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 13 31
2 Someşul Oar 13 26
3 Viitorul Vetiş 13 25
4 Dacia Medieşu Aurit 12 25
5 AS Livada 13 24
6 Speranța Halmeu 13 21
7 Sportul Botiz 13 20
8 Șoimii Mădăras 11 17
9 Viile Satu Mare 13 16
10 Venus Dumbrava 12 13
11 Victoria Apa 13 12
12 Voinţa Lazuri 13 9
13 Atletic Craidorolț 12 6
14 Someşul Odoreu 12 6