Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Azi, de la ora 11.30, la Casa Fotbalului a avut loc tragerea la sorţi a sferturilor Cupei României. Echipele care se vor lupta în această fază a competiţiei sunt: FCSB, Astra, CS U Craiova, Dinamo, Gaz Metan, Poli Iaşi, FC Botoşani şi Hermannstadt.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Astăzi, de la ora 11:00, la Casa Fotbalului a avut loc tragerea la sorţi pentru optimile Cupei României.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Astra Giurgiu şi-a aflat azi adversara din şaisprezecimile de finală ale Europa League.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Azi, de la ora 13:00, la Nyon a avut loc tragerea la sorţi a optimilor de finală din UEFA Champions League.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Astăzi, la sediul Asociaţiei Judeţene de Fotbal Satu Mare, Comisia de competiții din cadrul AJF Satu Mare a stabilit programul pentru sezonul competițional 2016-2017 - Liga a IV- Elite.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Astăzi, la sediul Asociaţiei Judeţene de Fotbal Satu Mare, în cadrul ședinței Comitetului Executiv s-a stabilit programul sezonului 2016-2017 din Liga a IV-a, seria A și B și Liga a V-a, seria A și B.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Astăzi, la sediul Asociaţiei Judeţene de Fotbal Satu Mare, în cadrul ședinței Comitetului Executiv s-a stabilit programul sezonului 2016-2017 din Liga a IV-a Elite.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

În urma tragerii la sorți ce a avut loc astăzi la sediul AJF Satu Mare au fost stabilite jocurile din sferturile de finală ale Cupei României- faza județeană.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Astăzi, la Casa Fotbalului, a avut loc tragerea la sorți a optimilor de finală ale Cupei României Timișoreana, ediția 2015-2016.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Astăzi, Casa Fotbalului a găzduit tragerea la sorți a șaisprezecimilor de finală ale Cupei României, ediția 2015-2016, fază din care intră în competiție și cluburile de Liga I.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 10 9 1 0 28 6 15 13 28
2 Ştiinţa Beltiug 10 8 0 2 27 16 12 12 24
3 Energia Negreşti 10 7 1 2 24 13 15 7 22
4 Talna Oraşu Nou 10 7 0 3 34 15 9 12 21
5 CSM Victoria Carei 10 5 2 3 18 13 16 1 17
6 Recolta Dorolţ 10 4 3 3 21 14 6 9 15
7 Turul Micula 10 3 3 4 31 18 4 8 12
8 Voinţa Babţa 10 2 2 6 21 22 1 7 8
9 FC Certeze 10 1 2 7 11 39 4 1 5
10 Voinţa Doba 10 1 1 8 15 40 4 0 4
11 Dari Lipău 10 0 1 9 10 44 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 13 31
2 Someşul Oar 13 26
3 Viitorul Vetiş 13 25
4 Dacia Medieşu Aurit 12 25
5 AS Livada 13 24
6 Speranța Halmeu 13 21
7 Sportul Botiz 13 20
8 Șoimii Mădăras 11 17
9 Viile Satu Mare 13 16
10 Venus Dumbrava 12 13
11 Victoria Apa 13 12
12 Voinţa Lazuri 13 9
13 Atletic Craidorolț 12 6
14 Someşul Odoreu 12 6