Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
O viață dedicată sportului și copiilor...

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

La Ciuperceni a fost inaugurată azi prima pistă de karting privată.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Marian Halas de la CSM Satu (categoria 81 kg) a participat în perioada 1-3 aprilie, la Cupa Europei de la Dubrovnik,

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
La Târgu Mureș a avut loc, sâmbătă, 2 aprilie, ultima etapă din cadrul sezonului regulat a Campionatului Național de popice

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Grupele de înotători de la Ștrandul Aquastar au fost recompensați azi cu medalii,

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Baschetbalistele de la CSM Satu Mare au pierdut astăzi, 29 februarie, în fața Rapid București, în cadrul primului meci jucat în play-out-ul

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Astăzi, pe stadionul Municipal Gaz Metan Mediaș, în cadrul etapei a XIX-a, prima din acest an a Seriei a II-a din Liga a II-a, formația sătmăreană a pierdut cu scorul de 1-0 meciul jucat în compania celor de la Gaz Metan.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

După ce s-a ambiționat să nu le plătească restanțele financiare foștilor jucători Bujor și Roghină

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Consiliul Județean Satu Mare a răsplătit performanța și anul acesta.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 10 9 1 0 28 6 15 13 28
2 Ştiinţa Beltiug 10 8 0 2 27 16 12 12 24
3 Energia Negreşti 10 7 1 2 24 13 15 7 22
4 Talna Oraşu Nou 10 7 0 3 34 15 9 12 21
5 CSM Victoria Carei 10 5 2 3 18 13 16 1 17
6 Recolta Dorolţ 10 4 3 3 21 14 6 9 15
7 Turul Micula 10 3 3 4 31 18 4 8 12
8 Voinţa Babţa 10 2 2 6 21 22 1 7 8
9 FC Certeze 10 1 2 7 11 39 4 1 5
10 Voinţa Doba 10 1 1 8 15 40 4 0 4
11 Dari Lipău 10 0 1 9 10 44 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 13 31
2 Someşul Oar 13 26
3 Viitorul Vetiş 13 25
4 Dacia Medieşu Aurit 12 25
5 AS Livada 13 24
6 Speranța Halmeu 13 21
7 Sportul Botiz 13 20
8 Șoimii Mădăras 11 17
9 Viile Satu Mare 13 16
10 Venus Dumbrava 12 13
11 Victoria Apa 13 12
12 Voinţa Lazuri 13 9
13 Atletic Craidorolț 12 6
14 Someşul Odoreu 12 6