Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Municipiul Satu Mare va găzdui în perioada 2-7 februarie un festival al floretei românești și internaționale.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Karateka de la CSM Satu Mare au o evoluție excelentă în cadrul Campionatului Mondial,

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Sâmbătă, la Beltiug se vor întâlni ultimele două clasate din liga de elită sătmăreană, gazdele fiind în căutarea primelor puncte din acest sezon, în timp ce echipa Crasna Moftinu Mic dorește să-și continue parcursul bun din ultimele două etape și își dorește să plece neînvinsă de la Beltiug.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Direcția Județeană pentru Sport și Tineret Satu Mare, Agenția pentru Protecția Mediului Satu Mare

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Sportivele Dari Helga si Keresztesi Kitty, foste componente a echipei de tenis de masă la Clubului Elevilor -TAPO Carei, antrenate de Podoba Mircea, sunt convocate la lotul de cadeți al Ungariei.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Echipa de volei a CSM Satu Mare va juca sâmbătă, 10 octombrie, primul meci din cadrul sezonului competițional 2015-2016,

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
În acest weekend, la Cluj Napoca a avut loc finala Campionatului Național de judo seniori individual,

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Scrimerul de la CSM Satu Mare, Adrian Pop, a câștigat azi,

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 10 9 1 0 28 6 15 13 28
2 Ştiinţa Beltiug 10 8 0 2 27 16 12 12 24
3 Energia Negreşti 10 7 1 2 24 13 15 7 22
4 Talna Oraşu Nou 10 7 0 3 34 15 9 12 21
5 CSM Victoria Carei 10 5 2 3 18 13 16 1 17
6 Recolta Dorolţ 10 4 3 3 21 14 6 9 15
7 Turul Micula 10 3 3 4 31 18 4 8 12
8 Voinţa Babţa 10 2 2 6 21 22 1 7 8
9 FC Certeze 10 1 2 7 11 39 4 1 5
10 Voinţa Doba 10 1 1 8 15 40 4 0 4
11 Dari Lipău 10 0 1 9 10 44 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 13 31
2 Someşul Oar 13 26
3 Viitorul Vetiş 13 25
4 Dacia Medieşu Aurit 12 25
5 AS Livada 13 24
6 Speranța Halmeu 13 21
7 Sportul Botiz 13 20
8 Șoimii Mădăras 11 17
9 Viile Satu Mare 13 16
10 Venus Dumbrava 12 13
11 Victoria Apa 13 12
12 Voinţa Lazuri 13 9
13 Atletic Craidorolț 12 6
14 Someşul Odoreu 12 6