Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
În cadrul ședinței de ieri a Comisiei de Disciplină și Etică a Federației Române de Fotbal, Olimpia a mai primit o penalizare de patru puncte, două dintre ele tot pentru restanțele financiare față de Anca Trip Iulian Daniel, iar alte două pentru neachitarea restanțelor financiare față de Faur Bogdan Florin.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
În cadrul ședinței de ieri a Comisiei de Disciplină și Etică a Federației Române de Fotbal, Olimpia a mai primit o penalizare de patru puncte, două dintre ele tot pentru restanțele financiare față de Voicu Ionuț Adrian, iar alte două pentru neachitarea restanțelor financiare față de Ciul Adrian Iacob.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
În cadrul ședinței de ieri a Comisiei de Disciplină și Etică a Federației Române de Fotbal s-a produs inevitabilul, Olimpia fiind penalizată cu patru puncte și cu interzicerea dreptului de a transfera şi/sau legitima jucători. Odată cu aceste penalizări Olimpia a căzut de pe locul 13 al clasamentului Ligii 2 pe locul 19, penultimul, la egalitate de puncte (16) cu ultima clasată, Ştiinţa Miroslava.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Mani începe o săptămână de recuperare după penalizarea de o oră primită în ziua de odihnă:

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 10 9 1 0 28 6 15 13 28
2 Ştiinţa Beltiug 10 8 0 2 27 16 12 12 24
3 Energia Negreşti 10 7 1 2 24 13 15 7 22
4 Talna Oraşu Nou 10 7 0 3 34 15 9 12 21
5 CSM Victoria Carei 10 5 2 3 18 13 16 1 17
6 Recolta Dorolţ 10 4 3 3 21 14 6 9 15
7 Turul Micula 10 3 3 4 31 18 4 8 12
8 Voinţa Babţa 10 2 2 6 21 22 1 7 8
9 FC Certeze 10 1 2 7 11 39 4 1 5
10 Voinţa Doba 10 1 1 8 15 40 4 0 4
11 Dari Lipău 10 0 1 9 10 44 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 13 31
2 Someşul Oar 13 26
3 Viitorul Vetiş 13 25
4 Dacia Medieşu Aurit 12 25
5 AS Livada 13 24
6 Speranța Halmeu 13 21
7 Sportul Botiz 13 20
8 Șoimii Mădăras 11 17
9 Viile Satu Mare 13 16
10 Venus Dumbrava 12 13
11 Victoria Apa 13 12
12 Voinţa Lazuri 13 9
13 Atletic Craidorolț 12 6
14 Someşul Odoreu 12 6