Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Astăzi, începând cu ora 11:00, pe terenul din Ferneziu (Baia Mare), ”galben-albaștrii”au jucat un meci amical în compania ocupantei primului loc din Seria Sud a Ligii a IV-a din Maramureș, Minerul Baia Mare.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Sâmbătă și duminică sunt programate meciurile etapei a IX-a din liga de elită a fotbalului județean sătmărean, o etapă în care majoritatea meciurilor par a fi echilibrate, având în vedere că se întâlnesc ”vecinele” din clasament.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Sâmbătă și duminică sunt programate meciurile etapei a IX-a din Seria A, respectiv etapa a X-a din Seria B.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Duminică, de la ora 15:00, sunt programate meciurile etapei a IX-a din Liga 5.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Sâmbătă și duminică sunt programate meciurile etapei a VIII-a din Liga de elită a fotbalului județean sătmărean, o etapă în care majoritatea jocurilor sunt echilibrate și deschise oricărui rezultat.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Sâmbătă și duminică se vor disputa meciurile programate în cadrul etapei a VIII-a din Seria A, respectiv etapa a IX-a din Seria B.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Duminică sunt programate meciurile etapei a VIII-a din Liga 5.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Miercuri, începând cu ora 15:30, se vor disputa alte trei meciuri din turul preliminar al Cupei României - faza județeană.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
A opta etapă a ligii de elită din fotbalul județean sătmărean se va disputa sâmbătă și duminică, iar dacă se respectă calculele hârtiei nu ar trebui să fie schimbări în fruntea clasamentului.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Sâmbătă și duminică sunt programate meciurile etapei a VII-a din Seria A, respectiv etapa a VIII-a din Seria B.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 10 9 1 0 28 6 15 13 28
2 Ştiinţa Beltiug 10 8 0 2 27 16 12 12 24
3 Energia Negreşti 10 7 1 2 24 13 15 7 22
4 Talna Oraşu Nou 10 7 0 3 34 15 9 12 21
5 CSM Victoria Carei 10 5 2 3 18 13 16 1 17
6 Recolta Dorolţ 10 4 3 3 21 14 6 9 15
7 Turul Micula 10 3 3 4 31 18 4 8 12
8 Voinţa Babţa 10 2 2 6 21 22 1 7 8
9 FC Certeze 10 1 2 7 11 39 4 1 5
10 Voinţa Doba 10 1 1 8 15 40 4 0 4
11 Dari Lipău 10 0 1 9 10 44 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 13 31
2 Someşul Oar 13 26
3 Viitorul Vetiş 13 25
4 Dacia Medieşu Aurit 12 25
5 AS Livada 13 24
6 Speranța Halmeu 13 21
7 Sportul Botiz 13 20
8 Șoimii Mădăras 11 17
9 Viile Satu Mare 13 16
10 Venus Dumbrava 12 13
11 Victoria Apa 13 12
12 Voinţa Lazuri 13 9
13 Atletic Craidorolț 12 6
14 Someşul Odoreu 12 6