Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Adunarea Generală Extraordinară a LPF a decis, astăzi, implementarea arbitrajul video (VAR) începând din sezonul viitor, însă preşedintele ligii, Gino Iorgulescu, speră că, în cazul obţinerii finanţării necesare, sistemul VAR să fie introdus chiar din play-off-ul acestui sezon.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Sala LPS “Ecaterina Both” din Satu Mare a găzduit astăzi duelul dintre echipele secunde ale CSM Satu Mare și ICIM Arad, meci din cadrul etapei a II-a din Liga I la baschet feminin.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
După victoria importantă obținută în etapa trecută, pe teren propriu, 3-1 cu CS Ineu, fetele de la Juniorul au bifat a doua victorie din acest sezon pe terenul sintetic din Someșeni împotriva echipei a II-a a Olimpiei Cluj.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Echipa de baschet feminin CSM 2 Satu Mare a început cu stângul noua ediție a Ligii 1.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Victorie importantă obținută duminică, pe teren propriu, de fetele de la Juniorul Satu Mare în etapa a III-a a Ligii I la fotbal feminin, 3-1 cu CS Ineu.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Comitetul Executiv al FRF a luat ieri o decizie importantă.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 10 9 1 0 28 6 15 13 28
2 Ştiinţa Beltiug 10 8 0 2 27 16 12 12 24
3 Energia Negreşti 10 7 1 2 24 13 15 7 22
4 Talna Oraşu Nou 10 7 0 3 34 15 9 12 21
5 CSM Victoria Carei 10 5 2 3 18 13 16 1 17
6 Recolta Dorolţ 10 4 3 3 21 14 6 9 15
7 Turul Micula 10 3 3 4 31 18 4 8 12
8 Voinţa Babţa 10 2 2 6 21 22 1 7 8
9 FC Certeze 10 1 2 7 11 39 4 1 5
10 Voinţa Doba 10 1 1 8 15 40 4 0 4
11 Dari Lipău 10 0 1 9 10 44 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 13 31
2 Someşul Oar 13 26
3 Viitorul Vetiş 13 25
4 Dacia Medieşu Aurit 12 25
5 AS Livada 13 24
6 Speranța Halmeu 13 21
7 Sportul Botiz 13 20
8 Șoimii Mădăras 11 17
9 Viile Satu Mare 13 16
10 Venus Dumbrava 12 13
11 Victoria Apa 13 12
12 Voinţa Lazuri 13 9
13 Atletic Craidorolț 12 6
14 Someşul Odoreu 12 6