Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
La acest sfârșit de săptămână, în Sala de sport din Petrești s-a desfășurat a patra ediție a FUTSAL ARENA CUP, câștigătoarea ediției din acest an fiind echipa Sentierii Satu Mare.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Vineri, sâmbătă și duminică (14, 15, 16 decembrie) în Sala de sport din Petrești se va desfășura a patra ediție a FUTSAL ARENA CUP.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
La acest sfârșit de săptămână, în Sala de sport din Petrești s-a desfășurat a treia ediție a FUTSAL ARENA CUP, câștigătoarea acestei ediții fiind echipa Deportivo Malaria.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
La acest sfârșit de săptămână, în Sala de sport din Petrești s-a desfășurat a doua ediție a FUTSAL ARENA CUP, câștigătoarea acestei ediții fiind echipa Sentierri.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Sâmbătă și duminică (12,13 decembrie) în Sala de sport din Petrești se va desfășura a doua ediție a FUTSAL ARENA CUP.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 10 9 1 0 28 6 15 13 28
2 Ştiinţa Beltiug 10 8 0 2 27 16 12 12 24
3 Energia Negreşti 10 7 1 2 24 13 15 7 22
4 Talna Oraşu Nou 10 7 0 3 34 15 9 12 21
5 CSM Victoria Carei 10 5 2 3 18 13 16 1 17
6 Recolta Dorolţ 10 4 3 3 21 14 6 9 15
7 Turul Micula 10 3 3 4 31 18 4 8 12
8 Voinţa Babţa 10 2 2 6 21 22 1 7 8
9 FC Certeze 10 1 2 7 11 39 4 1 5
10 Voinţa Doba 10 1 1 8 15 40 4 0 4
11 Dari Lipău 10 0 1 9 10 44 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 13 31
2 Someşul Oar 13 26
3 Viitorul Vetiş 13 25
4 Dacia Medieşu Aurit 12 25
5 AS Livada 13 24
6 Speranța Halmeu 13 21
7 Sportul Botiz 13 20
8 Șoimii Mădăras 11 17
9 Viile Satu Mare 13 16
10 Venus Dumbrava 12 13
11 Victoria Apa 13 12
12 Voinţa Lazuri 13 9
13 Atletic Craidorolț 12 6
14 Someşul Odoreu 12 6