Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Azi, de la ora 11.30, la Casa Fotbalului a avut loc tragerea la sorţi a sferturilor Cupei României. Echipele care se vor lupta în această fază a competiţiei sunt: FCSB, Astra, CS U Craiova, Dinamo, Gaz Metan, Poli Iaşi, FC Botoşani şi Hermannstadt.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Astăzi, la sediul Federației Române de Baschet a avut loc tragerea la sorți a jocurilor din cadrul Turneului Final 8 al Cupei României Feminin, editia 2017-2018.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Sâmbătă, 4 noiembrie 2017, sunt programate partidele din prima etapa a calificarilor pentru semifinale din cadrul competitiei Cupa României care in sezonul 2017-2018 ajunge la editia cu numarul 71, participante fiind cele sapte echipe aflate in primul esalon valoric, SuperLiga CEC Bank.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Astăzi, de la ora 11:00, la Casa Fotbalului a avut loc tragerea la sorţi pentru optimile Cupei României.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
În această săptămână se joacă ”în ultimul tur preliminar” al fazei județene a Cupei României, competiție care la Satu Mare îți dă ”șansa” să joci de câte ori e nevoie, chiar dacă ai fost eliminat, pentru a te califica în turul următor :)

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Marți, începând cu ora 15:00, pe terenul din Urziceni, se va disputa duelul dintre Kneho și Frohlich Foieini, iar miercuri, tot de la ora 15:00 se vor disputa meciurile dintre Turulung și Domănești, respectiv Berveni - Lucăceni.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Astăzi s-au disputat alte două meciuri din turul preliminar al Cupei României - faza județeană.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Miercuri, începând cu ora 15:30, se vor disputa alte trei meciuri din turul preliminar al Cupei României - faza județeană.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Miercuri s-au disputat ulimele trei meciuri din turul preliminar al Cupei României - faza județeană, primul meci din această fază a competiției disputându-se în urmă cu două săptămâni, Olimpia Domăneşti învingând cu 6-2 Olimpia Căuaș.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Miercuri, începând cu ora 15:00, se vor disputa trei meciuri din turul preliminar al Cupei României - faza județeană, primul meci din această fază a competiției disputându-se în urmă cu două săptămâni, Olimpia Domăneşti învingând cu 6-2 Olimpia Căuaș.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 10 9 1 0 28 6 15 13 28
2 Ştiinţa Beltiug 10 8 0 2 27 16 12 12 24
3 Energia Negreşti 10 7 1 2 24 13 15 7 22
4 Talna Oraşu Nou 10 7 0 3 34 15 9 12 21
5 CSM Victoria Carei 10 5 2 3 18 13 16 1 17
6 Recolta Dorolţ 10 4 3 3 21 14 6 9 15
7 Turul Micula 10 3 3 4 31 18 4 8 12
8 Voinţa Babţa 10 2 2 6 21 22 1 7 8
9 FC Certeze 10 1 2 7 11 39 4 1 5
10 Voinţa Doba 10 1 1 8 15 40 4 0 4
11 Dari Lipău 10 0 1 9 10 44 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 13 31
2 Someşul Oar 13 26
3 Viitorul Vetiş 13 25
4 Dacia Medieşu Aurit 12 25
5 AS Livada 13 24
6 Speranța Halmeu 13 21
7 Sportul Botiz 13 20
8 Șoimii Mădăras 11 17
9 Viile Satu Mare 13 16
10 Venus Dumbrava 12 13
11 Victoria Apa 13 12
12 Voinţa Lazuri 13 9
13 Atletic Craidorolț 12 6
14 Someşul Odoreu 12 6