№ |
Team
|
Played | Points | |
---|---|---|---|---|
1 | SCM Zalău | 18 | 41 | |
2 | CSM Olimpia Satu Mare | 18 | 33 | |
3 | Crișul Sântandrei | 18 | 28 | |
4 | CSM Sighetu Marmaţiei | 18 | 27 | |
5 | Lotus Băile Felix | 18 | 27 | |
6 | CSM Victoria Carei | 18 | 24 | |
7 | Sănătatea Cluj | 18 | 18 | |
8 | Minerul 1947 Ocna Dej | 18 | 17 | |
9 | Olimpia MCMXXI Satu Mare | 18 | 17 | |
10 | Minaur Baia Mare | 18 | 14 |
24-03-2024 15:00 | ||
CSM Sighetu Marmaţiei | 2 : 1 | CSM Victoria Carei |
Lotus Băile Felix | 2 : 0 | Minerul 1947 Ocna Dej |
CSM Olimpia Satu Mare | 1 : 1 | SCM Zalău |
Olimpia MCMXXI Satu Mare | 1 : 1 | Crișul Sântandrei |
23-03-2024 15:00 | ||
Minaur Baia Mare | 2 : 0 | Sănătatea Cluj |
16-03-2024 15:00 | ||
Crișul Sântandrei | 3 : 0 | Minaur Baia Mare |
CSM Victoria Carei | 1 : 1 | Lotus Băile Felix |
№ |
Team
|
Played | Points | |
---|---|---|---|---|
1 | FC Unirea Tăşnad | 12 | 30 | |
2 | Oașul 1969 Negrești | 11 | 27 | |
3 | Recolta Dorolţ | 12 | 25 | |
4 | Ştiinţa Beltiug | 12 | 24 | |
5 | Talna Oraşu Nou | 12 | 23 | |
6 | Sportul Botiz | 12 | 19 | |
7 | Turul Partium | 12 | 15 | |
8 | Fortuna Căpleni | 11 | 10 | |
9 | Schwaben K. Cămin | 12 | 7 | |
10 | AS Căpleni | 12 | 7 | |
11 | Someşul Odoreu | 12 | 0 |
№ |
Team
|
Played | Points | |
---|---|---|---|---|
1 | Crasna Moftinu Mic | 10 | 27 | |
2 | Recolta Sanislău | 11 | 27 | |
3 | Someşul Oar | 11 | 25 | |
4 | Frohlich Foieni | 11 | 24 | |
5 | Platanul Marna | 11 | 22 | |
6 | Kneho Urziceni | 11 | 17 | |
7 | Stăruinţa Berveni | 11 | 16 | |
8 | Real Andrid | 11 | 15 | |
9 | Viitorul Lucaceni | 11 | 13 | |
10 | Voinţa Doba | 11 | 8 | |
11 | Unirea Pişcolt | 10 | 7 | |
12 | Schamagosch Ciumeşti | 11 | 6 | |
13 | AS Ghenci | 11 | 5 | |
14 | CSM Victoria Carei II | 11 | 4 |
№ |
Team
|
Played | Points | |
---|---|---|---|---|
1 | CSM Satu Mare II | 11 | 30 | |
2 | Victoria Apa | 11 | 24 | |
3 | Voinţa Turţ | 10 | 19 | |
4 | Voinţa Lazuri | 9 | 14 | |
5 | Dacia Medieşu Aurit | 9 | 12 | |
6 | Codreana Homoroade | 9 | 12 | |
7 | Înfrăţirea Tarna Mare | 10 | 11 | |
8 | Recolta Dorolț II | 10 | 10 | |
9 | Cetate Ardud | 10 | 10 | |
10 | Sporting Culciu | 9 | 1 |
№ |
Team
|
Played | Points | |
---|---|---|---|---|
1 | Voinţa Lazuri | 5 | 15 | |
2 | Ugocea Porumbeşti | 6 | 12 | |
3 | Luceafărul Decebal | 4 | 9 | |
4 | Vulturii Santău | 5 | 9 | |
5 | Olimpia Domăneşti | 4 | 6 | |
6 | Olimpia Căuaş | 6 | 3 | |
7 | Viile Satu Mare | 0 | 0 | |
8 | Dacia Supur | 6 | 0 |
Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii | Accept! |