Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Cantonament reuşit pentru grupa 2004 a Someșului Satu Mare

Evaluaţi acest articol
(10 voturi)
Sfârșitul lunii ianuarie și începutul lunii februarie a fost perioada optimă de a efectuat un cantonament de pregătire fizică pentru grupa de copii născuţi în anul 2004 a clubului Someșul Satu Mare.
La Ocna Șugatag, cocheta localitate din județul vecin, antrenorii Cosmin Iuhas și Daniel Oșan au avut la dispoziţie 25 de copii, care s-au pregătit în condiţii deosebite. Chiar dacă a fost o săptămână grea în care au avut câte două antrenamente zilnic, tinerii jucători sătmăreni au răspuns bine și s-au pregătit exemplar, astfel că antrenorii sunt mulțumiți de implicarea jucătorilor și sunt convinși că pregătirea de iarnă le va prinde bine pe parcursul sezonului competițional.
Someșul Satu Mare: Rareș Oșan, Borbely David, Adrian Godja, Tamas Patrick, Andrei Zbona, Raul Apai, David Ardelean, Paul Micle,  Ionuț Tite, Alex Micle, Denis Molnar, Fernando Opre, Denis Cortel, Daniel Bogdan, Paul Ricardo, Raul Matioc, Juhasz Mihai, Adrian Crișan,  Buth Radu, Raul Raț, Denis Lazăr, Nicolas Tafa, Raul Tincu, Marius Duca, Czechowski Sebastian;
Antrenori: Cristian Popa, Cosmin Iuhas, Daniel Oșan.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Valentin Păduraru

E-mail Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

Lasă un comentariu

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 10 9 1 0 28 6 15 13 28
2 Ştiinţa Beltiug 10 8 0 2 27 16 12 12 24
3 Energia Negreşti 10 7 1 2 24 13 15 7 22
4 Talna Oraşu Nou 10 7 0 3 34 15 9 12 21
5 CSM Victoria Carei 10 5 2 3 18 13 16 1 17
6 Recolta Dorolţ 10 4 3 3 21 14 6 9 15
7 Turul Micula 10 3 3 4 31 18 4 8 12
8 Voinţa Babţa 10 2 2 6 21 22 1 7 8
9 FC Certeze 10 1 2 7 11 39 4 1 5
10 Voinţa Doba 10 1 1 8 15 40 4 0 4
11 Dari Lipău 10 0 1 9 10 44 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 13 31
2 Someşul Oar 13 26
3 Viitorul Vetiş 13 25
4 Dacia Medieşu Aurit 12 25
5 AS Livada 13 24
6 Speranța Halmeu 13 21
7 Sportul Botiz 13 20
8 Șoimii Mădăras 11 17
9 Viile Satu Mare 13 16
10 Venus Dumbrava 12 13
11 Victoria Apa 13 12
12 Voinţa Lazuri 13 9
13 Atletic Craidorolț 12 6
14 Someşul Odoreu 12 6