Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Cupa României | Marți, miercuri și joi se joacă în turul preliminar al fazei județene Foto: Sportul Sătmărean

Cupa României | Marți, miercuri și joi se joacă în turul preliminar al fazei județene

Evaluaţi acest articol
(9 voturi)
Marți, începând cu ora 15:00, pe terenul din Urziceni, se va disputa duelul dintre Kneho și Frohlich Foieini, iar miercuri, tot de la ora 15:00 se vor disputa meciurile dintre Turulung și Domănești, respectiv Berveni - Lucăceni.
În primele meciuri ale turului preliminar Kneho Urziceni a trecut de AS Ghenci cu scorul de 3-2, Recolta Turulung a învins cu 5-2 Egri Sasok Agriș, iar Olimpia Domănești a eliminat în primul meci al sezonului 2017/2018 a Cupei României, Olimpia Căuaș (6-2).

Marți, 31 octombrie:

Kneho Urziceni - Frohlich Foieni, ora 15:00
Arbitri: Pop Lucian, Botoș Roland, Moisa Florin;
Observator: Torok Zoltan;

Miercuri, 01 noiembrie, ora 15:00:
Recolta Turulung - Olimpia Domănești
Arbitri: Simon Elek, Zsigrai Cătălin, Sabo Andrei;
Observator: Kegyes Adalbert;
Stăruința Berveni - Viitorul Lucăceni
Arbitri: Rebegea Ciprian, Kerekes Vasile, Sălăgean Norbert;
Observator: Petz Istvan;

Joi, 02 noiembrie, ora 15:00:
Platanul Marna - Schamagosch Ciumești
Arbitri: Ciceu Marian, Juhasz Tibor, Ardelean Vlad;
Observator: Maier Alexandru;
Ugocea Porumbești - Speranța Halmeu (teren Halmeu)

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Valentin Păduraru

E-mail Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

Lasă un comentariu

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 10 9 1 0 28 6 15 13 28
2 Ştiinţa Beltiug 10 8 0 2 27 16 12 12 24
3 Energia Negreşti 10 7 1 2 24 13 15 7 22
4 Talna Oraşu Nou 10 7 0 3 34 15 9 12 21
5 CSM Victoria Carei 10 5 2 3 18 13 16 1 17
6 Recolta Dorolţ 10 4 3 3 21 14 6 9 15
7 Turul Micula 10 3 3 4 31 18 4 8 12
8 Voinţa Babţa 10 2 2 6 21 22 1 7 8
9 FC Certeze 10 1 2 7 11 39 4 1 5
10 Voinţa Doba 10 1 1 8 15 40 4 0 4
11 Dari Lipău 10 0 1 9 10 44 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 13 31
2 Someşul Oar 13 26
3 Viitorul Vetiş 13 25
4 Dacia Medieşu Aurit 12 25
5 AS Livada 13 24
6 Speranța Halmeu 13 21
7 Sportul Botiz 13 20
8 Șoimii Mădăras 11 17
9 Viile Satu Mare 13 16
10 Venus Dumbrava 12 13
11 Victoria Apa 13 12
12 Voinţa Lazuri 13 9
13 Atletic Craidorolț 12 6
14 Someşul Odoreu 12 6