Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Miercuri se joacă turul preliminar al Cupei României - faza județeană Foto: Sportul Sătmărean

Miercuri se joacă turul preliminar al Cupei României - faza județeană

Miercuri, începând cu ora 15:00, se vor disputa trei meciuri din turul preliminar al Cupei României - faza județeană, primul meci din această fază a competiției disputându-se în urmă cu două săptămâni, Olimpia Domăneşti învingând cu 6-2 Olimpia Căuaș.
Cel mai interesant meci se va disputa la Mădăras, Șoimii primind vizita echipei A.S. Terebeşti, echipă care nu participă în nicio competiție organizată de AJF Satu Mare...

Programul turului preliminar al Cupei României - faza județeană:
Gloria Moftinu Mare – Atletic Craidorolţ
Arbitri: Simon Elek, Rebegea Ciprian, Bathory Ştefan;
Observator: Lizak Paul;

Şoimii Mădăras Ardud – A.S. Terebeşti

Arbitri: Hariș Armin, Kerekes Sergiu, Estan Alexandru;
Observator: Chioreanu Radu;

Kneho Urziceni – AS Ghenci

Arbitri: Roşu Florin, Ursa Raul, Vass Mark;
Observator: Petz Istvan;

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Valentin Păduraru

E-mail Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

Lasă un comentariu

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 10 9 1 0 28 6 15 13 28
2 Ştiinţa Beltiug 10 8 0 2 27 16 12 12 24
3 Energia Negreşti 10 7 1 2 24 13 15 7 22
4 Talna Oraşu Nou 10 7 0 3 34 15 9 12 21
5 CSM Victoria Carei 10 5 2 3 18 13 16 1 17
6 Recolta Dorolţ 10 4 3 3 21 14 6 9 15
7 Turul Micula 10 3 3 4 31 18 4 8 12
8 Voinţa Babţa 10 2 2 6 21 22 1 7 8
9 FC Certeze 10 1 2 7 11 39 4 1 5
10 Voinţa Doba 10 1 1 8 15 40 4 0 4
11 Dari Lipău 10 0 1 9 10 44 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 13 31
2 Someşul Oar 13 26
3 Viitorul Vetiş 13 25
4 Dacia Medieşu Aurit 12 25
5 AS Livada 13 24
6 Speranța Halmeu 13 21
7 Sportul Botiz 13 20
8 Șoimii Mădăras 11 17
9 Viile Satu Mare 13 16
10 Venus Dumbrava 12 13
11 Victoria Apa 13 12
12 Voinţa Lazuri 13 9
13 Atletic Craidorolț 12 6
14 Someşul Odoreu 12 6