Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Fotbal juniori | Victorii pe linie pentru Juniorul Satu Mare la Interliga - 2007

Evaluaţi acest articol
(6 voturi)
Clubul Juniorul Satu Mare a organizat duminică, la stadionul Someșul Satu Mare, Interliga Internațională de fotbal pentru copii născuți în anul 2007 și mai mici.
La acest turneu au participat opt echipe din România, Ungaria și Ucraina: Juniorul Satu Mare A, Juniorul Satu Mare B, Minerul Baia Mare, Kinder Carei, Plimob Sighet, Mateszalka,Varda SE, Zinedine. Cele opt echipe au jucat după sistemul ”fiecare cu fiecare”, iar la finalul competiției echipa antrnată de Nelu Donca a reușit să câstige toate meciurile, fără să primească niciun gol.

Rezultate înregistrate de echipa câștigătoare:
Juniorul Satu Mare A 4 - 0 Mateszalka
Juniorul Satu Mare A 1 - 0 Varda SE
Juniorul Satu Mare A 3 - 0 Zinedine
Juniorul Satu Mare A 6 - 0 Minerul BM
Juniorul Satu Mare A 3 - 0Juniorul B
Juniorul Satu Mare A  2 - 0 Plimob Sighet
Juniorul Satu Mare A 4 - 0 Kinder Carei

Juniorul Satu Mare A: Mike Martin, Ciorcaș Dănuț, Toth Adrian, Szilagyi Patrik, Takacs Kevin, Dod Tudor, Cadar Raul, Pap Cristian, Benjamin Gabriel, Ciupac Filip, Ciorcas Codrut, But Andrei;
Antrenor: Nelu Donca.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Valentin Păduraru

E-mail Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

Lasă un comentariu

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 10 9 1 0 28 6 15 13 28
2 Ştiinţa Beltiug 10 8 0 2 27 16 12 12 24
3 Energia Negreşti 10 7 1 2 24 13 15 7 22
4 Talna Oraşu Nou 10 7 0 3 34 15 9 12 21
5 CSM Victoria Carei 10 5 2 3 18 13 16 1 17
6 Recolta Dorolţ 10 4 3 3 21 14 6 9 15
7 Turul Micula 10 3 3 4 31 18 4 8 12
8 Voinţa Babţa 10 2 2 6 21 22 1 7 8
9 FC Certeze 10 1 2 7 11 39 4 1 5
10 Voinţa Doba 10 1 1 8 15 40 4 0 4
11 Dari Lipău 10 0 1 9 10 44 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 13 31
2 Someşul Oar 13 26
3 Viitorul Vetiş 13 25
4 Dacia Medieşu Aurit 12 25
5 AS Livada 13 24
6 Speranța Halmeu 13 21
7 Sportul Botiz 13 20
8 Șoimii Mădăras 11 17
9 Viile Satu Mare 13 16
10 Venus Dumbrava 12 13
11 Victoria Apa 13 12
12 Voinţa Lazuri 13 9
13 Atletic Craidorolț 12 6
14 Someşul Odoreu 12 6